از تمام رشته های ورزشی حمایت کردیم/علی محمد کمارج حاجی:به تیم هندبال ستارگان نگاه ویژه ای داشته ایم – sootsport
خانه / اخبار باشگاه ها / از تمام رشته های ورزشی حمایت کردیم/علی محمد کمارج حاجی:به تیم هندبال ستارگان نگاه ویژه ای داشته ایم

از تمام رشته های ورزشی حمایت کردیم/علی محمد کمارج حاجی:به تیم هندبال ستارگان نگاه ویژه ای داشته ایم

به گزارش سوت اسپورت: طی هفته های گذشته خبرهایی در فضای رسانه ای شهر دست به دست منتقل شد که تیم هندبال ستارگان دشتستان که بعنوان نماینده هندبال استان در مرحله دوم لیگ دسته اول باشگاه های کشور حضور دارد،مورد بی مهری مسؤلین شهر به جهت حمایت از آن تیم قرار گرفت و با دست خالی به این مرحله از مسابقات اعذام گردیده است به همین منظور به سراغ علی محمد کمارج حاجی رییس ساعی و پر تلاش و همیشه خوش روی اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان رفتیم تا از کم و کیف موضوع اطلاع دقیقی رل بدست آوریم.

توجه شما خوانندگان محترم را به این گفتگو پیرامون موضوع حمایت های صورت گرفته از تیم هندبال باشگاه ستارگان جلب می کنیم.

سوت اسپورت:جناب آقای کمارج همانگونه که مستحضرید در فضای رسانه ای شهر خبرهایی مبنی برعدم حمایت از تیم هندبال باشگاه ستارگان منتشر شدکه طبق اطلاعاتی که بدست ما رسیده این موضوع حداقل از سوی اداره ورزش و جوانان به نوعی به نحو شایسته صورت گرفته،لطفا پیرامون این موضوع اطلاعاتی را در اختیار ما و جامعه ورزش شهرستان قرار هید.

کمارج:ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی خوانندگان شما و عرض تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و همچنین عرض تشکر و تبریک ویژه خدمت همه هم شهری ها و جامعه ورزش شهرستان بابت حضور حماسی ۲۲بهمن ماه؛در ابتدا باید عرض نمایم که قصد اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان حمایت همه جانبه از تمامی رشته های ورزشی در تمامی سطوح می باشد و مهمتر از همه حفظ آرامش حاکم بر جامعه ورزش شهرستان.

بر همین اساس این اداره به هیچ عنوان قصد واکاوی مسائل مطرح شده در مورد سوال شما بصورت خاص را نداشته و ندارد اما بر حسب احترام به جامعه خبرنگاران و حفظ حرمت حضور شما توضیحات مختصری را خدمتتات عرض می نمایم.

برحسب دعوت موسس باشگاه ستارگان دشتستان به منظور حضور در جمع اعضای همفکر باشگاه ستارگان دشتستان به جهت بررسی و مرتفع نمودن مشکلات تیم هندبال باشگاه ،بنده به همرا آقای زاهدی فرد مسئول امور باشگاههای اداره ورزش و جوانان شهرستان در این جلسه شرکت نمودیم،در این جلسه پس از شنیدن مشکلات باشگاه و الویت بندی که از سوی باشگاه صورت گرفت،بنده بعنوان متولی ورزش شهرستان متعهد شدم که بزرگترین مشکل تیم هندبال باشگاه که پرداخت مبلغ ورودی باشگاه برای ورود به مسابقات لیگ دسته اول هندبال کشور بود را از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان که مبلغی معادل شصت میلیون ریال بود را پرداخت نماییم که این موضوع قبل از شروع مسابقات جامع عمل پوشانده شد.

علی رغم اینکه در جلسه فوق که آقای بهبهانی بعنوان موسس باشگاه و دکتر قاسمی و وحید سه کناری و رضا عباسی و خانم حسینی از اعضای محترم شورای شهر برازجان نیز حضور داشتند تنها قرار بر پرداخت همین مبلغ بعنوان کمک اداره ورزش و جوانان به تیم هندبال آن باشگاه بود،اما بر حسب وظیفه ذاتی این اداره به منظور اعزام این تیم در مرحله اول در یکی از سه اعزام خارج از شهر این تیم مبلغ ده میلیون ريال به این تیم مساعدت مالی شد.

لازم به ذکر است که یکی از این سه اعزام نیز به بوشهر بوده است.

علاوه بر این دو موردِ صورت گرفته،سه عدد توپ هندبال اصلی نیز در طول تمرینات به این تیم اهداء شد و همچنین ساعات تمرین این تیم در سالن امام خمینی(ره)شهر برازجان بصورت کاملا رایگان در اختیار این تیم قرار گرفت.

ضمناً بهمنظور تهیه البسه این تیم نیز حواله شصد میلیون ريال در اختیار مسولین این باشگاه قرار گرفت تا با البسه مناسب در این مسابقات حضور یابند.

پس از صعود تیم هندبال این باشگاه در جلسه مشترکی که با حضور اقای بهبهانی موسس باشگاه و آقای عبدالهی مسئئل سالن امام خمینی(ره) برازجان در دفتر اینجانب برگزار گردید،بر حسب خواسته باشگاه و تقریباً در ساعاتی که مربیان آن باشگاه مایل به تمرین بودند،به مدت پنج روز در هفته و در هر جلسه تمرینیدو ساعت در اختیار تیم هندبال آن باشگاه بصورت کاملا رایگان قرار گرفت تا از این بابت دغدغه ای را احساس ننمایند.

به منظور کمک هزینه اعزام این تیم به شهر مرودشت برای حضور در مرحله دوم مسابقات لیگ دسته اول مبلغ یکصد میلیون ريال با هماهنگی شهرداری از اعتباری که برای کمک به ورزش شهر از سوی شورای محترم اسلامی شهر برازجان در نظر گرفته شده بود،در اختیار این باشگاه قرار گرفت.

تمامی مواردی که بعنوان کمک به این باشگاه عنوان شد،بطور کاملا مستندات آن موجود می باشد که هر زمان نیاز باشد در اختیار شما قرار خواهیم داد.

از وقتی که در اختیار اینجانب به منظور روشن شدن اذهان عمومی قرار دادید کمال تشکر را دارم.

 

درباره ی عباس فخرالدینی

مطلب پیشنهادی

استارت پیروزی والیبالیست های دشتستانی در خارج از خانه+تصاویر اختصاصی

به گزارش سوت اسپورت:سومین هفته لیگ دسته یک والیبال ایران در حالی آغاز شد که …

یک دیدگاه

  1. هندبال دشتسنان از مستعدترین هاست امیدواریم حمایت بشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Powered by Live Score & Live Score App