گفتگو گویی جذاب با هادی علوی آقای گل و بازیکن جوان و موثر تیم امید کارگر بنه گز قهرمان زیر گروه لیگ دسته یک امید کشور – sootsport
خانه / اخبار باشگاه ها / گفتگو گویی جذاب با هادی علوی آقای گل و بازیکن جوان و موثر تیم امید کارگر بنه گز قهرمان زیر گروه لیگ دسته یک امید کشور

گفتگو گویی جذاب با هادی علوی آقای گل و بازیکن جوان و موثر تیم امید کارگر بنه گز قهرمان زیر گروه لیگ دسته یک امید کشور

به گزارش سوت اسپورت: تیم امید کارگر بنه گز حاضر در زیر گروه لیگ دسته اول کشور فصل ۹۶ـ۹۷ با اقتدار به مرحله پایانی رسید و در مرحله پایانی نیز با اقتدار کامل به قهرمانی دست یافت و به لیگ یک صعود کرد.

خبرگزاری سوت اسپورت برای آشنایی با مهره های کلیدی تیم امید کارگر بنه گز گفتگویی انجام داده با چند بازیکن این تیم که در سومین گفتگو،هم صحبت شدیم با مهاجم و آچار فرانسه تیم جوانان و امید کارگر بنه گز که در بازی های آخر رده امید کارگر بنه گز به اجبار در پست دفاع آخر بازی میکرد ولی برای دومین سال پیاپی آقای گلی امیدها را ازآن خود کرد.

سلام لطفا خودت رو برای مخاطبان سوت اسپورت معرفی کن؟
هادی علوی هستم بازیکن کارگر بنه گز متولد۱۹/۱۲/۷۹ روستای لیلک دلوار

فوتبال را چطور شروع کردی و فکرش را می کردی که با کارگر بنه گز به لیگ یک صعود کنی؟
فوتبال رو از مدرسه فوتبال سپاهان شروع کردم و بعد به استقلال بوشهر پیوستم و بعد از آن دوسال بخاطر شرایط که داشتم نتونستم فوتبال بازی کنم و دیگر قصد بازی هم نداشتم اما بعد که مشکلاتم کمی حل شد به فکر دوباره بازی کردن افتادم و به کار گر بنه گز پیوستم.
ما با توکل به خدا و با غیرت مردانگی بچه ها و همینطور مربی های بادانشی که داشتیم صعود کردیم و زمانی که تیم هم تشکیل شد به خودمان دوتا قول دادیم یکی قهرمانی لیگ مناطق و صعود به دسته یک و قهرمانی لیگ استان که خدا رو شکر به هر دو رسیدیم.

در چه پست هایی بازی کردی و بیشتر علاقه داری در چه پستی بازی کنی؟
من در بیشتر پستا بازی کردم و خداروشکر جواب دادم تنها پستی که بازی نکردم گلر بوده است من دوست دارم مهاجم باشم بدون شک.

قهرمانی چه حسی داره؟
قهرمانی واسه من خیلی خوب چرا که وقتی میبینم مربی من ازم راضی و مهم تر از اون خیلی خوشحاله برای من همین هم قهرمانیه چون واقعا دوست دارم در هر تیمی توپ میزنم اونای که واسه تیم زحمت می کشند در آخر خوشحال باشن و خوشحالی آنها خوشحالیه منه

در فصلی که گذشت چند گل زدی و چند پاس گل دادی؟
درفصلی که گذشت بخاطر یک سری مشکلات کمی دور بودم ولی خدا رو شکر باز برگشتم و هنوز برا من دور نشده بود یازده گل زدم و پنج پاس گل دادم
در رده جوانان فصل بد من بود به دلیل این که مصدومیت زیادی داشتم در رده امید پارسال آقای گل شدم و امسال هم آمده بودم دوباره حقم را بگیرم و خداروشکر حقم را گرفتم.

بنظر خودت نقطه عطف جهش فوتبالیت اغاز شده؟
هنوز نه،چون اول راهم اگه تصمیم اشتباهی بگیرم ممکنه از همینجا که هستم به پاین تر بروم ولی من سعی دارم با تصمیم درست جهشم را به خوبی ادامه دهم و ب بالاترین سطح لیگ ایران برسم.

چه برنامه ای برای فصل بعد و آینده فوتبالیت داری؟
فعلا برنامه ای برای فصل ندارم پیشنهاد های خوب دارم ولی باید بهشون فکر کنم برای ادامه آینده فوتبالی خیلی برنامه دارم امیدوارم به یاری خدا به برنامه هایم برسم.

چه کسانی بیشتر باعث تشویق شما به ادامه دادن فوتبال می شوند ؟
دوستان خیلی خوبی دارم که منو تشویق کردن آقایان مهران عالیپور،علی نعمتی،علی جعفری، احمدرضا مجیدی و همینطور مربیای خوب دلسوزم آقایان محمد صادق محمد زاده، آقای مصطفی مغدانی، آقای احمد رستمی، هادی عالیپور و سامان بیدار… که واقعا امسال شرایط بدی داشتم ولی اینها بودن که من رو به ادامه دادن فوتبال تشویق کردند.

چند کلمه میگم نظرت رو بگو:

الگوی ورزشی: مهدی طارمی،نیمار
محبوب ترین تیم باشگاهی : چلسی. پرسپولیس
بهترین دوست: مهران عالیپور، علی جعفری،علی نعمتی،احمدرضا مجیدی
پدر و مادر: دعای خیر اینهاست که تا الان من به اینجا رسیدم
پرسپولیس: تیم محبوب
کارگر بنه گز: دوست داشتنی

در آخر اگر صحبتی داری میشنویم:
در آخر هم تشکر می کنم از پدر و مادرم بابت زحماتی که کشیدن. و همینطور مربیانی که داشتم آقای مغدانی، محمد زاده،رستمی،عالیپور که امسال بدترین شرایط زندگیم بود در سختی کنار من ماندن و واقعا تشکر ویژه از این دوستان دارم که نزاشتن من فوتبالم رو کنار بزارم و همینطور از دوستان با معرفتم که همیشه حامی پشت من بودند.

IMG-20180517-WA0000IMG_6640IMG_6647IMG_7709IMG_7725IMG_7805IMG_7895

درباره ی عباس فخرالدینی

مطلب پیشنهادی

سرنوشت قهرمانی رده امید فوتسال دشتستان به روز آخر کشید شد+تصاویر اختصاصی

به گزارش سوت اسپورت: از سری مسابقات فوتسال رده امید شهرستان دشتستان گرامیداشت سرداران و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Powered by Live Score & Live Score App