نماینده برازجان قهرمان کاپ والیبال یادواره والیبالیست ارزنده مرحوم محمد مهدی مقصودی+تصاویر – sootsport
خانه / اخبار باشگاه ها / نماینده برازجان قهرمان کاپ والیبال یادواره والیبالیست ارزنده مرحوم محمد مهدی مقصودی+تصاویر

نماینده برازجان قهرمان کاپ والیبال یادواره والیبالیست ارزنده مرحوم محمد مهدی مقصودی+تصاویر

به گزارش سوت اسپورت:مسابقات والیبال کاپ آزاد رده سنی امید،یادواره والیبالیست ارزنده،مرحوم محمد مهدی مقصودی با حضور ۷ تیم از نقاط مختلف استان برگزار گردید.
این رقابتها با حضور تیمهای امید،نوجوانان و نونهالان(گرین وافل) برازجان،سعدآباد،آبپخش،اهرم و درودگاه در روزهای ۴ و ۵ مردادماه انجام شد.
با پایان رقابتهای گروهی در روز اول که با حضور جناب آقای کمارج،ریس محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان انجام پذیرفت،تیمهای نوجوانان و امید برازجان از گروه یک و آبپخش و نونهالان برازجان از گروه دو با شکست حریفان به دیدار نیمه نهایی راه یافتند.
تیم های امید برازجان و نوجوان برازجان در مرحله نیمه نهایی با شکست تیمهای آبپخش و نونهالان،حریف یکدیگر در دیدار فینال شدند.
دیدار فینال که تماشاگران را بسیار هیجان زده کرده بود،روز جمعه راس ساعت ۱۹ آغاز گردید.
نتایج ست های اول و دوم به سود تیم امید برازجان به پایان رسید ولی تلاش و همبستگی تیم نوجوانان برد دو ست سوم و چهارم را در بر داشت.
ست پنجم نیز شاهد دیداری تنگاتنگ و تماساگر پسند همراه با صحنه های بسیار ناب بودیم که نهایتا تیم نوجوانان برازجان. با‌ به پایان رساندن این ست به نفع خود،توانست نتیجه نهایی بازی را نیز در عین شایستگی دیگر تیمها ه سود خود رقم زند.
حضور علاقه مندان و پیشکسوتان ارجمند والیبال دشتستان خصوصا اسطوره والیبال استان جناب آقای شاهپور ریسیان از نکات روحیه بخش و ارزنده این دیدار بود.
در پایان این دیدار از تعدادی از پیشکسوتان نام آشنای والیبال شهرستان و نیز دست اندر کاران و داوران عزیز این دوره و همچنین خانواده محترم مقصودی با اهدا لوح سپاس،تقدیر و تشکر ویژه به عمل آمد.

درباره ی عباس فخرالدینی

مطلب پیشنهادی

برازجان اول تا سوم لیگ نونهالان فوتسال استان بوشهر/جام در برازجان نماند!

به گزارش سوت اسپورت: از سری مسابقات لیگ برتر نونهالان فوتسال استان بوشهر در مرحله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Powered by Live Score & Live Score App