برنامه مسابقات مرحله پایانی لیگ دسته سوم کشور/پرسپولیس برازجان ۸ دی ماه میزبان سپاهان نوین اصفهان شد – sootsport
خانه / اخبار باشگاه ها / برنامه مسابقات مرحله پایانی لیگ دسته سوم کشور/پرسپولیس برازجان ۸ دی ماه میزبان سپاهان نوین اصفهان شد

برنامه مسابقات مرحله پایانی لیگ دسته سوم کشور/پرسپولیس برازجان ۸ دی ماه میزبان سپاهان نوین اصفهان شد

به گزارش سوت اسپورت به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران،برنامه بازی های مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور اعلام شد و نماینده برازجان حریفان خود را تا هفته نهم شناخت.
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم در خصوص قرعه کشی مرحله دوم بیان داشت : قرعه کشی مرحله دوم را به مانند مرحله اول به صورت منطقه ای و با توجه به موقعیت جغرافیایی تیم ها انجام دادیم در این مرحله نیز ۳ گروه ۱۰ تیمی خواهیم داشت که تیم ها به صورت رفت و برگشت با هم رقابت خواهند کرد.
او افزود : شروع مسابقات از ۸ دی ماه و نیم فصل اول ۱۱ اسفند خواهد بود و اگر اتفاق خاصی نیفتند و بازی معوقه ای نداشته باشیم مسابقات لیگ دسته سوم ۱۰ اردیبهشت ۹۸ به اتمام خواهد رسید.
فراهانی گفت : تیم ها باید دقت داشته باشند که طبق مصوبه هیئت رئیسه سارمان لیگ که این مصوبه طبق مقررات کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده در بحث نقل و انتقالات باید ۷۲ ساعت قبل از شروع مسابقات یعنی ۴ دی حداقل اسامی ۱۴ نفر از بازیکنان و کادرفنی خود را در سامانه عضوگیری فدراسیون فوتبال ثبت کنند در غیر اینصورت تیم ها حذف و تیم هایی که در مرحله اول شرایط امتیازی بهتری داشتند جایگزین آنان خواهد شد ما نیز برای اینکه نظم گروه ها و مسابقات بهم نریزد به تیم های مرحله اولی که امتیازی بیشتری دارند گفته ایم تا خود را در شرایط مسابقه نگه داشته چرا که احتمال جایگزینی تیم ها وجود خواهد داشت.
مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته سوم در مهم ترین بخش صحبت های خود با اشاره به طرح پیشنهادی کمیته مسابقات برای افزایش صعود تیم ها گفت : همانطور که در حین قرعه کشی هم آقای فتاحی گفتند طرحی از سوی کمیته مسابقات به هیئت رئیسه سازمان لیگ پیشنهاد شده است که در آن تعداد تیم های صعود کننده به ۶ تیم و از سوی دیگر تعداد تیم های سقوط کننده از لیگ دسته دوم از ۴ تیم به ۶ تیم افزایش یابد و باید این طرح در هیئت رئیسه به تصویب برسد در غیر اینصورت همان شرایط سال قبل امسال نیز پا برجا خواهد بود و از هر گروه یک تیم به لیگ دو صعود کرده و تیم های دوم با بهترین تیم های سوم بازی های پلی آف را انجام خواهند داد.
فراهانی در خصوص اینکه کدام ورزشگاه ها در این مرحله مورد تایید سازمان لیگ قرار خواهد گرفت گفت : ما طی بازدیدی که از ورزشگاه ها داشتیم برخی را مورد تایید و برخی را رد کردیم اما در کل طبق قوانین باید ورزشگاهی مورد تایید قرار بگیرد که از لحاظ امکاناتی چون رختکن ، سکو ، سرویس بهداشتی ، سیستم گرمایشی و مهم تر از آن حفظ امنیت تکمیل باشد.
وی اضافه کرد : تیم ها موظف هستند هتل محل اقامت خود و تیم داوری را به ما معرفی کنند
هفته اول :
شهرداری اردبیل – شهید مولایی قائمشهر
آذرکوثر تبریز – شهدای دهنو آران و بیدگل
پاس گیلان – موکریان مهاباد
شهرداری فریدونکنار – شهرداری آستارا
هومن جوان ایرانیان – میلاد مهر
ستاره سرخ کاشان – ویستا توربین تهران
نماینده سمنان – ذوالفقار کاشان
نماینده نوشهر – دارایی بندرگز
نفت ایرانیان – نماینده مازندران
استقلال شوش – ملی حفاری اهواز
پرسپولیس برازجان – سپاهان نوین اصفهان
کیان تهران – منصور ساوه
استقلال ملاثانی – سپاهان ایذه
گیتی پسند اصفهان – پاراگ تهران
شهدای رزکان کرج – بهزیستی لرستان
هفته دوم :
شهید مولایی قائمشهر – آذرکوثر تبریز
موکریان مهاباد – شهرداری اردبیل
شهدای دهنو آران و بیدگل – شهرداری فریدونکنار
میلادمهر تهران – پاس گیلان
شهرداری آستارا – هومن جوان ایرانیان
ویستا توربین تهران – نماینده سمنان
دارایی بندرگز – ستاره سرخ کاشان
ذوالفقار کتشان – نفت ایرانیان
ملی حفاری اهواز – نماینده نوشهر
نماینده مازندران – استقلال شوش
سپاهان نوین اصفهان – شهدای رزکان کرج
بهزیستی لرستان – گیتی پسند اصفهان
پاراگ تهران – استقلال ملاثانی
سپاهان ایذه – کیان تهران
منصور ساوه – پرسپولیس برازجان
هفته سوم :
موکریان مهاباد – شهید مولایی قائمشهر
شهرداری فریدونکنار – آذرکوثر تبریز
شهرداری اردبیل – میلادمهر تهران
هومن جوان ایرانیان – شهدای دهنو آران و بیدگل
پاس گیلان – شهرداری آستارا
دارایی بندرگز – ویستا توربین تهران
نفت ایرانیان – نماینده سمنان
ستاره سرخ کاشان – ملی حفاری اهواز
استقلال شوش – ذوالفقار کاشان
نماینده نوشهر – نماینده مازندران
منصور ساوه – سپاهان نوین اصفهان
گیتی پسند اصفهان – شهدای رزکان کرج
پرسپولیس برازجان – سپاهان ایذه
کیان تهران – پاراگ تهران
استقلال ملاثانی – بهزیستی لرستان
هفته چهارم :
شهید مولایی قائمشهر – شهرداری فریدونکنار
آذرکوثر تبریز – هومن جوان ایرانیان
میلادمهر تهران – موکریان مهاباد
شهرداری آستارا – شهرداری اردبیل
شهدای دهنو آران و بیدگل – پاس گیلان
ویستا توربین تهران – نفت ایرانیان
نماینده سمنان – استقلال شوش
ملی حفاری اهواز – دارایی بندرگز
نماینده مازندران – ستاره سرخ کاشان
ذوالفقار کاشان – نماینده نوشهر
سپاهان ایذه – منصور ساوه
سپاهان نوین اصفهان – گیتی پسند اصفهان
شهدای رزکان کرج – استقلال ملاثانی
بهزیستی لرستان – کیان تهران
پاراگ تهران – پرسپولیس برازجان
هفته پنجم :
شهید مولایی قائمشهر – میلادمهر تهران
پاس گیلان – آذرکوثر تبریز
موکریان مهاباد – شهرداری آستارا
هومن جوان ایرانیان – شهرداری فریدونکنار
شهرداری اردبیل – شهدای دهنو آران و بیدگل
ویستا توربین تهران – ملی حفاری اهواز
نماینده نوشهر – نماینده سمنان
دارایی بندرگز – نماینده مازندران
استقلال شوش – نفت ایرانیان
ستاره سرخ کاشان – ذوالفقار کاشان
کیان تهران – شهدای رزکان کرج
استقلال ملاثانی – گیتی پسند اصفهان
سپاهان نوین اصفهان – سپاهان ایذه
منصور ساوه – پاراگ تهران
پرسپولیس برازجان – بهزیستی لرستان
هفته ششم :
هومن جوان ایرانیان – شهید مولایی قائمشهر
آذرکوثر تبریز – شهرداری اردبیل
شهدای دهنو آران و بیدگل – موکریان مهاباد
شهرداری فریدونکنار – پاس گیلان
شهرداری آستارا – میلادمهر تهران
استقلال شوش – ویستا توربین تهران
نماینده سمنان – ستاره سرخ کاشان
ذواالفقار کاشان – دارایی بندرگز
نفت ایرانیان – نماینده نوشهر
نماینده مازندران – ملی حفاری اهواز
استقلال ملاثانی – سپاهان نوین اصفهان
بهزیستی لرستان – منصور ساوه
پاراگ تهران – سپاهان ایذه
گیتی پسند اصفهان – کیان تهران
شهدای رزکان کرج – پرسپولیس برازجان
هفته هفتم :
شهید مولایی قائمشهر – شهرداری آستارا
موکریان مهاباد – آذرکوثر تبریز
شهرداری اردبیل – شهرداری فریدونکنار
میلادمهر تهران – شهدای دهنو آران و بیدگل
پاس گیلان – هومن جوان ایرانیان
ویستا توربین تهران – نماینده مازندران
دارایی بندرگز – نماینده سمنان
ستاره سرخ کاشان – نفت ایرانیان
ملی حفاری اهواز – ذوالفقار کاشان
نماینده نوشهر – استقلال شوش
منصور ساوه – شهدای رزکان کرج
پرسپولیس برازجان – گیتی پسند اصفهان
کیان تهران – استقلال ملاثانی
سپاهان نوین اصفهان – پاراگ تهران
سپاهان ایذه – بهزیستی لرستان
هفته هشتم :
پاس گیلان – شهید مولایی قائمشهر
آذرکوثر تبریز – میلادمهر تهران
شهرداری فریدونکنار – موکریان مهاباد
هومن جوان ایرانیان – شهرداری اردبیل
شهدای دهنو آران و بیدگل – شهرداری آستارا
نماینده نوشهر – ویستا توربین تهران
نماینده سمنان – ملی حفاری اهواز
نفت ایرانیان – دارایی بندرگز
استقلال شوش – ستاره سرخ کاشان
ذوالفقار کاشان – نماینده سمنان
کیان تهران – سپاهان نوین اصفهان
گیتی پسند اصفهان – منصور ساوه
شهدای رزکان کرج – سپاهان ایذه
بهزیستی لرستان – پاراگ تهران
استقلال ملاثانی – پرسپولیس برازجان
هفته نهم :
شهید مولایی قائمشهر – شهدای دهنو آران و بیدگل
شهرداری آستارا – آذرکوثر تبریز
موکریان مهاباد – هومن جوان ایرانیان
میلاد مهر تهران – شهرداری فریدونکنار
شهرداری اردبیل – پاس گیلان
ویستا توربین تهران – ذوالفقار کاشان
نماینده مازندران – نماینده سمنان
دارایی بندرگز – استقلال شوش
ملی حفاری اهواز – نفت ایرانیان
ستاره سرخ کاشان – نماینده نوشهر
پاراگ تهران – شهدای رزکان کرج
سپاهان ایذه – گیتی پسند اصفهان
منصور ساوه – استقلال ملاثانی
پرسپولیس برازجان – کیان تهران
سپاهان نوین اصفهان – بهزیستی لرستان
آرزوی موفقیت برای نماینده شهرستان دشتستان در مرحله پایانی لیگ دسته سه کشور

درباره ی عباس فخرالدینی

مطلب پیشنهادی

برازجان اول تا سوم لیگ نونهالان فوتسال استان بوشهر/جام در برازجان نماند!

به گزارش سوت اسپورت: از سری مسابقات لیگ برتر نونهالان فوتسال استان بوشهر در مرحله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Powered by Live Score & Live Score App