برگزاری اولین فستیوال تابستانه فوتبال به میزبانی باشگاه پارس آبپخش – sootsport
خانه / اخبار باشگاه ها / برگزاری اولین فستیوال تابستانه فوتبال به میزبانی باشگاه پارس آبپخش

برگزاری اولین فستیوال تابستانه فوتبال به میزبانی باشگاه پارس آبپخش

مسابقات فستیوال تابستانه به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی پارس در شهر آبپخش برای اولین بار در چهار رده سنی برگزار گردید.
به گزارش سوت اسپورت؛سعیدصا‌دقی مدیرفنی باشگاه پارس در گفتگو با این خبرگزاری گفتند∶ این جشنواره با حضور بیست باشگاه ، ۴۵ تیم و حدود پانصد فوتبال آموز در این مسابقات حضور داشتند لذا مدارس های فوتبال کشوری ، استانی ، شهرستانی و بخش های مختلف در این جشنواره شرکت نمودند.

سعید صادقی مسول برگزاری مسابقات فستیوال تابستانه افزود∶ خدا را شکر می کنم که با حضور کادرفنی باشگاه پارس ، جناب اقای تنگ ارمی بخشدار محترم ، جناب آقای فرخ عباسی ، سرکار خانم بازیار مسول کمیسیون فرهنگی,اجتماعی وبانوان شورای شهرآبپخش و جناب اقای بهزاد بویری مسئول مسابقات هئیت فوتبال آبپخش ، به لطف خداوند یکی از برنامه های ورزشی را برای اولین بار در شهر سرسبز نگین استان بخوبی انجام شد.

وی افزود∶ تشکر ویژه دارم از کلیه ی خانواده های محترم و مدیران و مربیان زحمتکش که اجازه دادند فوتبال آموزان عزیز در این جشنواره شرکت کنند و تجربه بیشتری کسب کنند.

سعید صادقی مسئول برگزاری مسابقات فستیوال تابستانه افزود∶ در این برنامه هدف بنده حقیر این بود که فوتبال آموزان عزیز در تابستان سرگرم یک دوره مسابقات باشند و بتوانند استعداد های خود را در این جشنواره نشان بدهند که این مسابقات به مدت سه هفته انجام گرفت لذا شهرهای همسایه فکرنکنند فوتبال آبپخش مرده و استادیوم ندارند شهر آبپخش با کم ترین امکانات و تجهیزات فعالیت خود را انجام میدهد تافوتبال آبپخش همیشه در استان و شهرستان مثل گذشته حرف برای گفتن داشته باشد .
از مسئولین محترم استدعا دارم این مشکلاتی که باهم دارید کنار بگزارید و به فکر جوانان شهر باشید اندکی خودتون را بیدار کنید و این مشکلات مردم را حل کنید نه اینکه فقط کلمه چشم را بگویید.
وی افزود∶ جوانان ما از مسئولین محترم در ورزش یه ورزشگاه میخواهند که بتوانند تلاش های خود را انجام بدهند تا اسم آبپخش را در کشور و استانهای دیگر به صدا در بیاورند.

سعیدصادقی افزود∶ اختتامیه مسابقات فستیوال تابستانه شهر آبپخش با حضور مهمانان ویژه برگزار گردید.
جناب اقای حاجی کمارنج ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان(آقای حاجی کمارنج از مسئول مسابقات تجلیل کرد و گفت بیشک کار شما عالی بود و شما را به عنوان یک قهرمان شهرستانی انتخاب خواهیم کرد)
جناب اقای شکرانه دبیر هئیت فوتبال شهرستان دشتستان

جناب آقای فرخنده پی رئیس کمیته استعدایابی مربیان شهرستان

جناب آقای محمدحسین پور ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرآبپخش(اقای محمدحسین پور ازمسول مسابقات تجلیل کرد)

جناب آقای تنگ ارمی بخشدار محترم شهر آبپخش

جناب آقای فرخ عباسی ریاست محترم شورای شهر آبپخش

جناب اقای رستمی ریاست محترم اداره بهداشت و درمان شهر آبپخش

جناب آقای روشن صفت رئیس شورای بخش آبپخش

جناب آقای بویری مسئول مسابقات هئیت فوتبال شهر آبپخش

سرکارخانم بازیار مسئول کمیسیون فرهنگی,اجتماعی و بانوان شورای شهر آبپخش

بعداز اهدای جوایز بازیکنان سعیدصادقی مسول برگزاری مسابقات روز ۱۴تیر را به همه شهردار های کشور تبریک گفت و از شهردارمحترم آبپخش مهندس صمصامی و جناب اقای استازاده عزیز شهردار سابق شهر آبپخش تجلیل نمود.

درباره ی عباس فخرالدینی

مطلب پیشنهادی

فوتسالیست برازجانی قهرمان لیگ برتر نوجوانان کشور شد

افتخاری دیگر برای فوتسال استان بوشهر و شهرستان دشتستان آرمین برز بازیکن تیم بهمن برازجان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Powered by Live Score & Live Score App