اعزام تیم بهمن برازجان به مسابقات کشوری فوتسال/حمایت مسولین از تیم های سوگلی – sootsport
خانه / اخبار باشگاه ها / اعزام تیم بهمن برازجان به مسابقات کشوری فوتسال/حمایت مسولین از تیم های سوگلی

اعزام تیم بهمن برازجان به مسابقات کشوری فوتسال/حمایت مسولین از تیم های سوگلی

به گزارش سوت اسپورت: تیم بهمن برازجان تنها نماینده استان بوشهر در لیگ خیریه مردم نهاد آبشار عاطفه های کشور برازجان را به مقصد فریدونکنار مازندران ترک کرد.

تیم بهمن برازجان در چهارمین دوره از این مسابقات در رده نونهالان،نوجوانان به این مسابقات اعزام شد و اواخر شهریور ماه نیز تیم جوانان خیریه آبشار عاطفه های بهمن برازجان به مسابقات جوانان کشوری اعزام میشود

قابل ذکر است هر سه رده تیم بهمن برازجان در لیگ برتر سازمان بین المللی خیریه آبشار عاطفه های کشور حضور دارند و تیم جوانان ابشار عاطفه های بهمن برازجان پارسال توانست با برتری مقابل تیم های قدرتمند کشور با بد شانسی در ضربات پنالتی به مقام نایب قهرمانی کشور برسد.

باشگاه فوتسال بهمن برازجان چندین سال است که در این مسابقات و مسابقات مناطق کشور حضور دارد و توانسته بازیکنان مستعدی به تیم های لیگ برتر کشور معرفی کند امسال بدلیل عدم حمایت شورا شهر برازجان و تصمیم گیری غیر کارشناسی در امور ورزش و حمایت از تیم های سوگلی با وجود داشتن سهمیه نوجوانان و جوانان مناطق کشور در این مسابقات شرکت نکرد.

قطعا نداشتن مشاوران ورزشی بین مسولین و اعتماد کردن به افراد شیپورچی تضمین تثبیت صندلی نخواهد بود و مردم با چشم و گوش باز این مسایل را خواهند دید.

درباره ی عباس فخرالدینی

مطلب پیشنهادی

دور سوم مسابقات تور ایرانی جوانان پسر استان بوشهر برگزار شد

به گزارش سوت اسپورت؛حسین اسماعیل پور:دور سوم مسابقات تور ایرانی جوانان پسر استان بوشهر با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Powered by Live Score & Live Score App