بادوله یا میدان جنگ/کمیته انضباطی فوتسال استان کماکن بی سروصدا – sootsport
خانه / اخبار باشگاه ها / بادوله یا میدان جنگ/کمیته انضباطی فوتسال استان کماکن بی سروصدا

بادوله یا میدان جنگ/کمیته انضباطی فوتسال استان کماکن بی سروصدا

به گزارش سوت اسپورت:از سری مسابقات فوتسال استان بوشهر در هفته دوم نماینده برازجان تیم ماهان به مصاف نماینده بادوله رفت این بازی که با برتری۲بر۰ماهانی ها همراه بود سرانجام در نیمه اول ۴بر۲ به سود نماینده برازجان پایان یافت.

در ابتدای نیمه دوم اوتی به سود ماهان در کنار خط اتفاق افتاد که در حرکت غیر ورزشی بازیکن تیم بادوله توپ را به شدت زیر پای بازیکن ماهان شوت کرد که درگیری ها بین بازیکنان هر دو تیم ایجاد شد و تماشاگران نیز بدلیل یکی بودن سکوی تماشاگران با نیمکت ذخیره هر دو تیم تماشاگران بادوله نیز به درون زمین حمله ور شدند که پس از توقف۱۰ دقیقه ای باری نیروی انتظامی با احترام چند تماشاگر را به بیرون زمین هدایت کرد پس از آغاز بازی تیم بادوله با به ثمر رساندن یک گل و یک پنالتی بحث برانگیز بازی را به تساوی ۴بر۴ کشاندند. در ادامه بازی بازیکنان بادوله به گل پنجم پیش افتادند ولی ماهانی ها این گل را جبران کردند،ولی همچنان فشار تماشاگران روی داور ادامه پیدا کرد تا تیم بادوله با سوت های ۵۰/۵۰داور به سود خود رو بازی سوار ود و به گل ششم و هفتم برسد و بازی با این نتیجه به پایان رسید.

در یکی از صحنه ها بازیکن بادوله با برخورد شدیدی که با گلر برازجانی داشت باعث شکستگی دست این بازیکن شد که داور این صحنه را خطا ندید و در ادامه همین صحنه به گل تبدیل شد.

تیم بادوله در دوره های قبل این مسابقات با دیگر تیم برازجانی درگیری بوجود آورد که بازی ۴۰دقیقه ای به ۳ساعت انجامید ولی پیگیری از سوی کمیته مسابقات انجام نشد تا دوباره شاهد این مسایل باشیم حال باید دید که کمیته مسابقات چه چاره ای برای تیم های مهمان در بادوله  خواهد دید.

درباره ی عباس فخرالدینی

مطلب پیشنهادی

استارت پیروزی والیبالیست های دشتستانی در خارج از خانه+تصاویر اختصاصی

به گزارش سوت اسپورت:سومین هفته لیگ دسته یک والیبال ایران در حالی آغاز شد که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Powered by Live Score & Live Score App