پرسپولیس برازجان صدر را تصاحب کرد+گزارش+تصاویر+جدول – sootsport
خانه / اخبار باشگاه ها / پرسپولیس برازجان صدر را تصاحب کرد+گزارش+تصاویر+جدول

پرسپولیس برازجان صدر را تصاحب کرد+گزارش+تصاویر+جدول

به گزارش سوت اسپرت:

هفته هشتم رقابتهای فوتبال لیگ دسته سوم کشور بین دوتیم پرسپولیس برازجان و استقلال خرمشهر از ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر برگزار شد
پرسپولیس برازجان در این بازی با ترکیب:
علی اکبر انصاری، رضا فرهمند، مهران قاید پوری، حسین غلامی، ایمان مرادی، جواد موسوی، ابوالفضل جمالی(علی پری غنچه)، محمد فرهمند، رسول پورآزاد(حسن احمدی)، مسعود حسن زاده(جواد مرشد) و حسن فلسفی به میدان رفت.
پرسپولیس برازجان در این دیدار مهدی نجومی زاده را بدلیل مصدومیت در ترکیب نداشت و بجای این بازیکن از ابوالفضل جمالی بازیکن خوش فرم و قدرتمند خود استفاده کرده بود.

تیم استقلال خرمشهر که از دقایق اول بازی با همایت پرشور هواداران خود همراه بود نتوانست بر بازی سوار شود و پرسپولیس برازجان همانند بازی های قبل خود با اتش گل زنی که داشتند حملات ویرانگر خود را روی خرمشهری ها شروع کردند تا این که در دقیقه۱۵ توسط رسول پور آزاد بازیکن شگفتی ساز خود توانست به گل اول برسد.

در دقیقه ۲۸بازی ایمان مرادی با پاس عرضی زیبای رسول پورآزاد صاحب موقعیت تک به تک با دروازبان حریف شد که نتوانست از این موقعیت گل بسازد

اما این سرانجام حملات پرسپولیس در نیمه اول نبود و بازیکنان این تیم موقعیت های زیادی را بر روی دروازه استقلال خرمشهر بوجود آوردند که یکی دیگر از خطرناکترین موقعیت های این بازی با شوت سرکش مسعود حسن زاده بازیکن ریز نقش قرمزهای برازجانی از کنار تیرک عمودی با اختلاف بسیار اندک به بیرون رفت،پرسپولیس برازجان نیمه اول با تک گل رسول پور آزاد به رخت کن رفت.

در نیمه دوم بازی شاگردان فتحی که به یک گل راضی نبودند همانند نیمه اول بازی را در دست گرفتند تا خرمشهری ها فرصت نفس کشیدن را نداشته باشند.

طولی نکشید که پرسپولیس نتیجه بازی خوب خود را گرفت و در دقیقه۵۵ با شوت سرکش محمد فرهمند به گل دوم خود دست پیدا کرد.

در دقیقه ۷۰ رحسول پور آزاد شوتی محار نشدنی بسوی دروازه روانه کرد که با خوش شانسی درواریان استقلال از کنار تیرک عمودی به بیرون رفت.

حملات پرسپولیس همچنان ادامه داشت تا این که در دقیقه ۷۵ مسعود حسن زاده  با سانت زیبا و خط کشی شده برای حسن فلسفی بازیکنی که قدر این موقعیت ها را میداند توانست این توپ را با ضربه سر تبدیل به گل کند تا خیال هم را از بابت سه امتیاز این بازی راحت کند

این بازی خالی از حاشیه هم نبود و داور این دیدار یک پنالتی دقیقه۸۰ برای استقلال خرمشهر گرفت که با اعتراض برازجانی ها همراه بود اما مهار این پنالتی با دست مخالف توسط گلر جوان و باانگیزه علی اکبر انصاری گرمای بازی را دوچندان کرد، بازیکنان پرسپولیس دقایق آخر بازی بدلیل فاصله گلی که ایجاد کرده بود بازی را رها کردند و دقیقه ۹۱ دروازه خود باز شده دیدند تا بازی ۳بر۱به پایان برسد.

پرسپولیس برازجان در هفته نهم لیگ سه در ورزشگاه تختی برازجان میزبان پردیس خرم آباد خواهد بود.

سوت اسپرت آرزوی موفقیت برای نماینده برازجان دارد.

img_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b2%db%b8_%db%b1%db%b2%db%b0%db%b6%db%b3%db%b2

img_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b2%db%b8_%db%b0%db%b6%db%b5%db%b8%db%b4%db%b1img_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b2%db%b8_%db%b1%db%b0%db%b4%db%b0%db%b1%db%b4img_%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6%db%b1%db%b1%db%b2%db%b8_%db%b0%db%b9%db%b1%db%b4%db%b3%db%b4

درباره ی عباس فخرالدینی

مطلب پیشنهادی

رسمی:دانیال بی باک دونده برازجانی به تیم لیگ برتری دانشگاه آزاد پیوست

حضور دانيال بي باك در ليگ برتر دووميداني قهرماني كشور به گزارش سوت اسپورت: دانيال بي …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Powered by Live Score & Live Score App