افتتاح ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر،بزودی – sootsport
خانه / اخبار باشگاه ها / افتتاح ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر،بزودی

افتتاح ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر،بزودی

ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شهید مهدوی بوشهر با اعتباری افزون بر ۴۰ میلیارد تومان ۲۷ فروردین ماه با سفر رئیس جمهور به استان بوشهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش سوت اسپورت به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ مجموعه ورزشی شهید مهدوی بعد از۱۱ سال امسال در فروردین ماه ۹۶ افتتاح خواهدشد.

بالاخره استادیوم ۱۵ هزار نفری بوشهر با تمام سختی در دو لت تدبیر وامید به بهره برداری خواهد رسید  اما ببینیم مجموعه شهید مهدوی یا به کلام دوستان و مردم شهر بوشهر استادیوم ۱۵ هزار نفری بوشهر امکانات مورد نیاز یک مجموعه ورزشی را خواهد داشت  .
شاید مردم استان از تمامی فراز ونشیب ها با خبر نباشند اما مختصری بدانیم در مورد این مجموعه بزرگ که داری فضایی به مساحت ۱۸ هکتار که شامل ۶۹۰۰ متر مربع فضایی سر پوشیده ۱۳   هکتار فضای روباز والباقی در طرح توسعه گنجانده شده.
طرح و توسعه این مجموعه ۴ هکتار که شامل جاده سلامت و زمین های تمرین است.
سال شروع این مجموعه۱۳۸۵ و در منطقه ای بنام تنگک کلنگ زنی شد
زمین فوتبال استاندارد که یکی از بهترین ها و از نوع چمن طبیعی درجه یک می باشد در این مجموعه ساخت شده است.
پیست تارتان۸خطه یکی از دیگر از مهم ترین مواردی است که در این مجموعه به همراه  چالهای پرش  برای برگزاری مسابقات گردیده است.
وی آی پی بسیار مجهز و دارای امکانات مختصص مهمانان ویژه داخلی و خارجی است.
فضای سرپوشیده این مجموعه شامل ساختمان های اداری ، با تجهیزات کلی ، رختکن های بسیار شیک  و مدرن ، سرویس بهداشتی ، بوفه در دو طرف ، کاسه زمین ، ساختمان اور ژانس و ساختمان انتظامات ، موتور خانه  و رختکن شماره دو حتی سنا نیز در رختکن ها برای استفاده ورزشکاران برنامه ریزی شده
محوطه سازی این مجموعه شامل فضای سبز و پارکینگ به متراژه ۳۶ هزار متر مربع.
پارکینگ یکی از معظلات بسیاری برای تماشاگران در ورزشگاه های مختلف است در این مجموعه فاصله بین پارکینگ تا باجه بلیط فروشی کمتر از ۱۰۰ متر است
در این پارکینگ ها برای تمامی وسایل نقلیه حتی موتور سوارن نیز برنامه ریزی گردیده است.
پیاده روهای منتهی به ورزشگاه به متراژ مناسب و خاص مجموعه های ورزشی می باشد که هم در خارج از ورزشگاه و هم داخل ساخته شده است. که رفت و آمد تماشاگران به راحتی انجا گیرد.
جاده های دسترسی دو طرفه کاسه یکی از گزینه های خوبی برای رفت و آمد وسایل نقلیه اضطراری و مهم می باشد.
مخزن های هوایی و زمینی برای تامین آب مورد نیاز مجموعه که به گفته مهندسان هیچ گاه آب مورد نیاز مجموعه با راه اندازی موتور خانه این مجموعه قطع نمی گردد.
پیست اسکیت بین المللی به متراژ های ۲۰۰،۴۰۰ و۲۰۰۰ متردر این مجموعه مختص مسابقات مختلف در کناره زمین شماره یک آماده استفاده می باشد.
ایجادجاده سلامت برای ورزشکاران و تمرینات آماده سازی راه اندازی شده است.
حال با امکاناتی که برای این مجموعه برنامه ریزی و ساخته شده  نیاز های مردم شهر بوشهر  ونیاز های ورزشکاران عزیز برطرف خواهد شد

 

درباره ی عباس فخرالدینی

مطلب پیشنهادی

فوتسالیست برازجانی قهرمان لیگ برتر نوجوانان کشور شد

افتخاری دیگر برای فوتسال استان بوشهر و شهرستان دشتستان آرمین برز بازیکن تیم بهمن برازجان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Powered by Live Score & Live Score App