برنامه لیگ برتر جوانان کشور – sootsport
خانه / تقویم مسابقات / برنامه لیگ برتر جوانان کشور

برنامه لیگ برتر جوانان کشور

k2r_img_1852_1600x1200

 

*هفته اول: دوشنبه ۸ شهریور  – ساعت ۱۸:۱۵

شاهین شهرداری بوشهر – البد بندرکنگ – بهشتی بوشهر
سه شنبه ۹ شهریور – ساعت ۱۸:۱۵
نفت اهواز – گهر زاگرس – اختصاصی نفت اهواز
سه شنبه ۹ شهریور – ساعت ۱۷:۱۵
گل گهر سیرجان – تراکتورسازی تبریز – اختصاصی گل گهر سیرجان
مس کرمان – سپاهان اصفهان – سلیمی کیا کرمان
ذوب آهن اصفهان – فولاد خوزستان – منتظری درچه
نفت آبادان – برق جدید شیراز – پیروز آبادان
*هفته دوم: شنبه ۱۳ شهریور – ساعت ۱۸:۱۵
فولاد خوزستان – گل گهر سیرجان – اختصاصی فولاد اهواز
دوشنبه ۱۵ شهریور- ساعت ۱۸:۱۵
نفت اهواز – شاهین شهرداری بوشهر – اختصاصی نفت اهواز
تراکتورسازی تبریز – البدر بندرکنگ – اختصاصی تراکتور تبریز
گهر زاگرس درود – مس کرمان – تختی دورد
سپاهان اصفهان – نفت آبادان – صفائیه اصفهان
برق جدید شیراز – ذوب آهن اصفهان – دستغیب شیراز

 

هفته سوم:
چهارشنبه ۲۴ شهریور
شاهین شهرداری بوشهر – تراکتورسازی تبریز ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه ورزشگاه بهشتی بوشهر
مس کرمان- نفت اهواز ساعت ۱۷ ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
نفت آبادان- گهر زاگرس درود ساعت ۱۷ و ۴۵ دقیقه ورزشگاه پیروز آبادان
گل گهر سیرجان- برق جدید شیراز ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه ورزشگاه اختصاصی گل گهر
ذوب اهن اصفهان – سپاهان اصفهان ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه ورزشگاه منتظری اصفهان
هفته چهارم
چهارشنبه ۳۱ شهریور
مس کرمان- شاهین شهرداری بوشهر ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
نفت اهواز- نفت آبادان ساعت ۱۶:۴۵ ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز
برق جدید شیراز- البدر بندرکنگ  ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه دستغیب شیراز
گهر زاگرس درود- ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه تختی درود
سپاهان اصفهان- گل گهر سیرجان ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه صفائیه اصفهان
هفته پنجم
سه شنبه ۶ مهرماه
شاهین شهرداری بوشهر- فولاد خوزستان ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
نفت ابادان- مس کرمان ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه پیروز آبادان
تراکتورسازی تبریز- برق جدید شیراز ساعت ۱۶ ورزشگاه اختصاصی تبریز
ذوب آهن اصفهان- نفت اهواز ساعت ۱۶:۱۵ ورزشگاه منتظری اصفهان
البدربندرکنگ- سپاهان اصفهان ساعت ۱۶ ورزشگاه اختصاصی بندرکنگ
گل گهر سیرجان- گهر زاگرس درود ساعت ۱۶ ورزشگاه اختصاصی گل گهر
هفته ششم
دوشنبه ۱۲ مهر ماه
نفت آبادان- شاهین شهرداری بوشهر ساعت ۱۶ ورزشگاه پیروز آبادان
برق جدید شیراز- فولاد خوزستان ساعت ۱۶ ورزشگاه دستغیب شیراز
مس کرمان- ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۵:۴۵ ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
سپاهان اصفهان- تراکتورسازی تبریز ساعت ۱۶ ورزشگاه صفائیه اصفهان
نفت اهواز- گل  گهر سیرجان ساعت ۱۶ ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز
گهر زاگرس درود – البدر بندرکنگ ساعت ۱۶ ورزشگاه تختی درود

 

 

درباره ی عباس فخرالدینی

مطلب پیشنهادی

تیم هندبال شهرداری کازرون با حضور دوبازیکن برازجانی و تاثیرگذار خود آسیایی شد

به گزارش سوت اسپورت :تیم هندبال شهرداری کازرون که دوبازیکن برازجانی حسین سلطانی وعادل شنبدی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Powered by Live Score & Live Score App